Piotruś Pan
Dane kontaktowe
Producenci
Wysyłka i Zwroty


Wysyłka:
 1. Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej lub osobiście na terenie Warszawy.

 2. Na czas realizacji zamówienia składa się : realizacja zamówienia przez obsługę sklepu + czas dostarczenia przesyłki.

 3. Czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu wynosi od 1 do 4 dni. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

 4. Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi z reguły od 1do 2 dni, W przypadku klientów z Warszawy towar dostarczany jest w dniu odebrania go od producenta.

 5. Istnieje możliwość odebrania zamówionego towaru osobiście w siedzibie firmy Piotruś Pan.

Koszty wysyłki:

 1. Koszty transportu pokrywa Zamawiający i wynoszą one 25 za przesyłkę do 30 kg na terenie całego kraju przy opcji za pobraniem lub 20 zł przy przedwpłacie na konto. Przy przesyłkach większych koszt ustalany jest indywidualnie.

 2. Przy zamówieniach jednorazowych których wartość przekracza 800 zł dostawa przesyłki do 30 kg jest bezpłatna.

 3. Wysyłka na terenie Warszawy jest bezpłatna przy zamówieniu powyżej 300 zł.

 4. Jeżeli towar dostarcza firma kurierska, należność za zamówiony towar pobiera kurier w chwili jego dostarczenia o ile wcześniej nie była dokonana przedpłata na konto sklepu.(nr. konta podany jest w dziele "O nas" ).

 5. Informacje o produktach (w tym ceny) w Sklepie www.piotruspan.com.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego. Sklep zastrzega sobie możliwość odstąpienia od realizacji zamówienia bez podawania przyczyny.

 6. Odbiór przesyłki musi być stwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Klienta przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem towaru, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

Zwroty:

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów.

 2. Prosimy o załączenie informacji o przyczynach zwrotu, co pozwoli nam w przyszłości lepiej dostosować się do Państwa potrzeb.

 3. Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki , nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany w zamówieniu adres. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący

Reklamacje:

 1. W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności spedytora.

 2. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie Sklepu www.piotruspan.com.pl są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady ukryte. Reklamacje z tytułu rękojmi będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego. W przypadku towarów objętych gwarancją producenta do przesyłki dołączona jest karta gwarancyjna podpisana i podstemplowana przez Sprzedającego. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami e-mailem, telefonicznie lub faksem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

 3. Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu oraz karta gwarancyjna w przypadku artykułów objętych gwarancją producenta.
Piotruś Pan poleca firmowe wózki dziecięce
Teutonia
Peg Perego
 • Peg Perego Duette Cw
 • Peg Perego Gt3 Completo
 • Peg Perego Pliko P3 Completo
 • Peg Perego Pliko P3 Modular Trifix
 • Peg Perego Pliko P3 On Track
 • Peg Perego Pliko Pi
 • Peg Perego Pliko Pwitch
 • Peg Perego Pliko Pwitch Modular
Koszyk

...jest pusty

Teutonia sklep Warszawa - Tania wysyłka