Szanowny Kliencie sklepu Piotruspan.com.pl Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentowi oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271) przysługuje Ci w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki prawo do zwrotu (bez podania przyczyny) towaru zakupionego w sklepie Piotruspan.com.pl.
WAŻNE. Zwrotowi podlega wyłącznie towary nieużywane, niezabrudzone, nieuszkodzone, posiadająca wszystkie oryginalnie przymocowane metki. Koszt przesyłki zwracanych towarów ponosi kupujący.
Zwracane produkty prosimy przesłać wraz z formularzem Rezygnacji oraz dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) otrzymanym wraz z zakupionym towarem na adres:
Piotruś Pan Sylwia Aneta Bielecka,03-352 Warszawa ul.Bolesławicka 19E.
Uwaga! Nie przyjmujemy przesyłek ze zwrotami towarów wysłanych za pobraniem !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Formularz REZYGNACJI Z ZAKUPU (odstąpienie od umowy kupna)

Miejscowość……………………………….. Data……………………..
Imię…………………………………………………
Nazwisko…………………………………………..
Adres:………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
tel. kontaktowy………………………..........................
Oświadczam, że zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentowi oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271) odstępuję od umowy zakupu produktu: …………………………………………………..……………………………………………… (nazwa produktu) zakupionego w sklepie Piotruspan.com.pl  prowadzonym przez Sylwię Anetę Bielecką,03-352 Warszawa ul.Bolesławicka 19E.
który otrzymałem(am)……………………………………….. (data otrzymania przesyłki) Oświadczam, że zwracana produkt nie był używany, nie ma śladów zabrudzenia oraz posiada oryginalnie przymocowane metki. Do przesyłki zwrotnej dołączyłem dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT otrzymaną wraz zakupionym produktem) Równowartość ceny zwróconych produktów proszę przekazać na konto :

 

NUMER KONTA BANKOWEGO:

                                                   

 

Nazwa banku……………………………………………………….……………………………………….…
Imię i nazwisko właściciela konta bankowego…………………………………………………………..…
Adres właściciela konta bankowego…………………………………………………………………………

 

 

……………………………………………………………………
(Podpis kupującego widniejący na dokumencie zakupu)